top of page
moczerski3n.jpg

Nagroda im. Kazimierza Moczarskiego 2022 - przedłużony nabór!

W związku z dużym zainteresowaniem wydawców i czytelników przedłużamy nabór książek do Nagrody Historycznej m.st. Warszawy im. Kazimierza Moczarskiego do 31 maja br.


Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie książki w wersji elektronicznej (w formacie epub, mobi lub pdf) na adres nagrodamoczarskiego@dsh.waw.pl i/lub trzech egzemplarzy papierowych na adres: Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20, 00-324 Warszawa z dopiskiem „Nagroda Moczarskiego”. Przed wysłaniem książek prosimy o kontakt e-mailowy.


W konkursie mogą brać udział książki poświęcone najnowszej historii Polski – od 1918 r. do współczesności – wydane w 2021 r.


Przy okazji informujemy, że od 26 do 29 maja będą trwać Targi Książki w Warszawie. To największe literackie wydarzenie roku. Miłośnicy książek będą mogli je nabyć po okazyjnych cenach i wziąć udział w spotkaniach z autorami. Obecność zapowiedziało ponad 500 wystawców z 13 krajów oraz 800 twórców. W programie są także spotkania konferencje organizacji i stowarzyszeń branżowych. Wstęp na Targi Książki w Warszawie jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających, a część wydarzeń dostępna będzie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Szczegóły na targiksiazkiwarszawa.pl.

Comments


bottom of page