Spotkania z laureatkami Nagrody Moczarskiego i Młodzieżowych Klubów Historycznych 2022 - zapraszamy!

Zaktualizowano: 23 gru 2022

Poznaliśmy rozstrzygnięcia Jury Nagrody Historycznej m.st. Warszawy im. Kazimierza Moczarskiego oraz Młodzieżowych Klubów Historycznych 2022. Temperówka oraz Ołówek zostały przyznane!

Anna Wylegała została laureatką konkursu o Nagrodę Historyczną m.st. Warszawy im. Kazimierza Moczarskiego 2022 za książkę "Był dwór, nie ma dworu. Reforma rolna w Polsce", Wydawnictwo Czarne, Wołowiec 2021.

Nagrodę Młodzieżowych Klubów Historycznych im. Kazimierza Moczarskiego odebrała z rąk młodzieży Katarzyna Surmiak-Domańska za książkę "Czystka", Wydawnictwo Czarne, Wołowiec 2021.

Zapraszamy 17 stycznia o godz. 20 do Domu Spotkań z Historią w Warszawie, ul. Karowa 20 na spotkanie z Anną Wylegałą, laureatką Nagrody Historycznej m.st. Warszawy im. Kazimierza Moczarskiego za książkę "Był dwór, nie ma dworu. Reforma rolna w Polsce", Wydawnictwo Czarne, 2021.

Jednocześnie polecamy spotkanie z Katarzyna Surmiak-Domańską, autorką książki "Czystka", Wydawnictwo Czarne, Wołowiec 2021, laureatką Młodzieżowych Klubów Historycznych im. Kazimierza Moczarskiego - 27 stycznia 2023, godz. 18, Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20, Warszawa.